Pipetci, Baskılı Pipet, Altınyaldız Pipet, Baskılı Sipsi | WHO ARE WE?

Pipetci, Baskılı Pipet, Altınyaldız Pipet, Baskılı Sipsi

MİSYONUMUZ
Gelişen dünyamızda promosyon, firmaların  markalarını tanıtmak ve müşterilerinin beğenisine sunmak  için kullandıkları en etkili yöntemlerden bir tanesidir. Bu amaçla yola çıkan sektörünün öncü firması olan Pi Promosyon "PİPETCİ"  orjinal fikirleri ile işletmelerinize canlılık ve renk katmak için yeni reklam yüzünüz oluyor.Bununla birlikte konuklarınızın hafızalarına işletmenizin adını ve kalitesini kazımak için yepyeni, esprili fikirlerimiz ve ürünlerimizle siz değerli müşterilerimizin hizmetinizdeyiz...

VİZYONUMUZ  
Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımıyla promosyon - reklam alanında lider bir firma olmayı amaçlayan PİPETCİ  gelecekte size yeni fikirler sunmaya aralıksız devam etmeyi amaçlamaktadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ
Pipetci insan sağlığına son derece önem vermektetir.Bu amaçla modern makineleri, hijyenik üretim alanları ve kullanılan malzemeleri ile pipet üzerine gıda yönetmeliğine uygun  baskı teknolojisi kullanarak hizmet vermektedir. Pipetci uygun fiyatları , çeşitli renk seçenekleri ve kaliteli pipetleriyle siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.